Društvo

Sport

Sport

Počinje Ju-Es open, Đoković kreće u pohod na 24. grend slem titulu

Na teniskim terenima Flešing medouza u Njujorku u počinje poslednji grend slem turnir sezone - Ju-Es open. Novak Đoković će igrati u Njujorku prvi put od 2021. godine, a pokušaće da osvoji 24. grend slem titulu.

Sport

Sport

Partizan pobedio Javor pred revanš protiv Nordsjelanda

Fudbaleri Partizana pobedili su danas kao domaćini Javor rezultatom 3:1 u meču petog kola Superlige Srbije.

Sport

Sport

Angelina Topić osvojila sedmo mesto na Svetskom prvenstvu u Budimpešti

Srpska atletičarka Angelina Topić osvojila je sedmo mesto u disciplini skok uvis na Svetskom prvenstvu koje se večeras završava u Budimpešti.

Sport

Sport

Sutra počinje Ju-Es open, Đoković kreće u pohod na 24. grend slem titulu

Na teniskim terenima Flešing medouza u Njujorku sutra počinje poslednji grend slem turnir sezone, Ju-Es open.

Sport

Sport

Srpska atletičarka Angelina Topić se večeras bori za medalju na SP

Srpska atletičarka Angelina Topić učestvovaće večeras u finalu Svetskog prvenstva u Budimpešti u disciplini skok uvis.

Sport

Sport

Tekvondistkinja Vanja Stanković osvojila zlato, Srbija najuspešnija na EP

Tekvondistkinja reprezentacije Srbije Vanja Stanković je poslednjeg dana Evropskog prvenstva u olimpijskim kategorijama osvojila zlatnu medalju u kategoriji do 49 kilograma, a Srbija je završila takmičenje kao najuspešnija zemlja u konkurenciji žena i ukupnom poretku.

Sport

Sport

Fudbaleri TSC-a minimalnim rezultatom pobedili IMT

Fudbaleri TSC-a pobedili su danas na svom terenu ekipu IMT-a rezultatom 1:0 (0:0) u utakmici petog kola Superlige Srbije.

Sport

Sport

Stefan Takov osvojio bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu u Estoniji

Srpski tekvondo borac Stefan Takov osvojio je bronzanu medalju u kategoriji do 80 kilograma na Evropskom prvenstvu u olimpijskim kategorijama koje se održava u estonskom glavnom gradu Talinu.