:

Društvo

Sport

Sport

Srpski paratekvondisti osvojili jednu zlatnu i dve srebrne medalje na Evropskom prvenstvu

Srpski takmičari osvojili su tri medalje na Evropskom prvenstvu u paratekvondou, koje se održava u Roterdamu.

Sport

Sport

Kolaković poveo 14 odbojkaša u Tursku, Marko Ivović ostao u Beogradu

Srpski odbojkaški reprezentativac Marko Ivović nije otputovao jutros u Tursku sa saigračima iz nacionalnog tima, pošto je ostao u Beogradu kako bi odradio neophodne terapije i bio spreman za narednu nedelju, saopštio je Odbojkaški savez Srbije.

Sport

Sport

Partizan protiv Sabaha pred velikim izazovom

Fudbaleri Partizana domaćini su timu Sabaha u revanš meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

Sport

Sport

Đoković u osmini finala Sinsinatija

Najbolji teniser Srbije Novak Đoković plasirao se u treće kolo turnira u Sinsinatiju pošto mu je Alehandar Davidovič Fokina predao meč u prvom gemu drugog seta pri vođstvu Đokovića od 1:0 u setovima.

Sport

Sport

Košarkaši Srbije ubedljivo pobedili Portoriko ; Konačan spisak igrača za Mundobasket 24. avgusta

Košarkaška reprezentacija Srbije pobedila je večeras Portoriko 110:75 u pripremnom meču pred Svetsko prvenstvo.

Sport

Sport

Dušan Lajović bolji od Janika Sinera za osminu finala Mastersa u Sinsinatiju

Srpski teniser Dušan Lajović plasirao se u osminu finala Mastersa u Sinsinatiju, pošto je savladao Italijana Janika Sinera sa 2:0 u setovima.

Sport

Sport

Srbija sa devet atletičara na Svetskom prvenstvu u Budimpešti

Srbiju će predstavljati devet takmičara na predstojećem Svetskom prvenstvu u Budimpešti, saopštio je danas Srpski atletski savez (SAS).