Novembar 06, 2023   18:00

0

98

Fudbaleri Partizana minimalnim rezultatom slavili u Novom Pazaru

Fudbaleri Partizana pobedili su danas na gostovanju ekipu Novog Pazara sa 1:0 (1:0), u utakmici 14. kola Superlige Srbije.

Jedini gol postigao je Ksander Severina već u 2. minutu.

U prvom poluvremenu osim gola u ranoj fazi, viđene je još par prilika na obe strane terena, ali rezultat je ostajao nepromenjen.

Tokom drugog poluvremena "crno-beli" su se povukli i čekali su svoju šansu iz kontranapada. Domaći tim je u finišu meča vršio veliki pritisak na poslednju liniju Partizana, ali bez rezultata.

Partizan je trenutno na prvom mestu na tabeli Supelige sa 37 bodova, dok je ekipa Novog Pazara na sedmom mestu sa 17 osvojenih bodova.

U narednom kolu "crno-beli" 12. novembra dočekuju ekipu Čukaričkog, dok fudbaleri Novog Pazara dva dana ranije gostuju Radničkom u Nišu.

Izvor: T a n j u g