Mart 27, 2021   19:15

0

124

Fudbaleri Trepče do treće pobede u nizu

Fudbaleri Trepče pobedom od 2:1 protiv Mačve u Bogatiću nastavili su sa sjajnim rezultatima u okviru Srpske lige grupa Zapad.

Na stadionu u Bogatiću mreže su mirovale sve do 56. minuta kada je uspavanku prekinuo Dragan Mirković.

Isti igrač je samo dva minuta kasnije duplirao prednost Trepče. Domaćin je uspeo da smanji rezultat u 65. minutu što je bilo dovoljno samo za častan poraz.

Ovom, trećom u nizu, pobedom Trepča je sa 39 osvojenih bodova trenutno na drugom mestu. Jedan bod manje, ali i utakmicu manje ima Budućnost iz Arilja. Prvo mesto drži Sloga iz Požege koja je do sada sakupila 55 boda.

U sledećem kolu Trepča će dočekati Gružu. Nažalost i ovu utakmicu, iako kao domaćini, fudbaleri Trepče će morati da igraju u Raški zbog dobro poznatih problema i zabrani Kosovske policije da sportisti sa Kosova koji se takmiče u srpskim ligama svoje utakmice igraju na teritoriji KiM.

Izvor: Kosovo online