Mart 09, 2019   17:37

0

486

Fudbaleri Trepče savladali ekipu Slobe iz Sjenice

U generalnoj probi pred nastavak prvenstva u Šumadijsko-Raškoj zoni, fudbaleri "Trepče" danas su savladali odličnu ekipu "Sloge" iz Sjenice rezultatom 2:0.

Prvo poluvreme završeno je bez golova, u međusobnom odmeravanju snaga obeju ekipa. U drugom poluvremenu igrači Trepče dolaze do izražaja ulaskom sa klupe Milosavljevića i Lalića.

Nakon odličnog ulaska Milosavljevića u kazneni prostor u 73. minutu, igrači Sloge bili su primorani da ga zaustave prekršajem posle čega je sudija opravdano pokazao kazneni udarac.

Kazneni udarac uspešno je izveo Radojević i doveo svoj tim u vođstvo.

Nakon toga, igrači Trepče pojačavaju kada u 79. min nakon odlične asistencije Lalića, Radojević postavlja konačan rezultat utakmice 2:0.

Prvesntvo u Šumadijsko-Raškoj zoni se nastavlja sledeće nedelje kada Trepča gostuje ekipi Gruže.

Izvor: TV Most, FK Trepča