Mart 21, 2021   12:09

0

220

Fudbaleri Trepče ubedljivi u derbiju protiv Arilja

U okviru 20. kola Srpske lige Zapad FK Trepča je u derbiju savladala trenutno drugoplasiranu ekipu FK Budućnost iz Arilja ubedljivim rezultatom 5:1.

FK Trepča trenutno utakmice kao domaćin igra u Raški, a domaći teren im nije doneo prednost u prvom delu igre. Gubila je Trepča na poluvremenu rezultatom 0:1, ali bilo je pitanje minuta kada će preokrenuti rezultat, jer je domaći klub bio nadmoćan uz veliki broj propuštenih šansi.

U drugom poluvremenu nadmoć na terenu rezultovala je sa čak pet pogodaka u mreži gostiju iz Arilja. Goleadu je započeo igrač utakmice Milanović, a završio odlični Radojević. Milanović je bio strelac još jednog pogotka, a po jedan su postigli Lakota i Mirković.

Važna pobeda daj ozbiljne šanse Trepči za plasman na drugo mesto Srpske lige zapad, koje na kraju sezone donosi plasman u Prvu ligu Srbije.

Iz uprave kluba koji je osnovan davne 1932.godine nadaju se da će uskoro biti završen novi stadion FK Trepče i da će rivale moći da ugoste u Severnoj Mitrovici.

Izvor: Kosovo Onlajn