Društvo

Sport

Sport

Herojski preokret "delfina", posle peteraca savladali Crnu Goru

Vaterpolisti Srbije savladali su selekciju Crne Gore posle boljeg izvođenja peteraca 17:15 (13:13) i tako zauzeli drugo mesto na tabeli Grupe D na Svetskom prvenstvu u Fukuoki.

Sport

Sport

Fudbaleri Partizana slavili protiv Mladosti, Severina dvostruki strelac

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Mladosti GAT rezultatom 3:1, u prijateljskoj utakmici pred start nove sezone.

Sport

Sport

Preminuo Mirko Novosel, legenda jugoslovenske i hrvatske košarke

Mirko Novosel, legendarni hrvatski i jugoslovenski košarkaš i trener, preminuo je u 86. godini.

Sport

Sport

Kecmanović u četvrtfinalu Gštada

Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se u četvrtfinale turnira u Gštadu, pošto je pobedio Švajcarca Dominika Štikera sa 2:0, po setovima 7:6 (7:4), 6:1.

Sport

Sport

Međedović pobedio Tima i plasirao se u treće kolo ATP turnira u Gštadu

Srpski teniser Hamad Međedović plasirao se u treće kolu ATP turnira u švajcarskom gradu Gštadu pošto je pobedio Dominika Tima, sa 2:1 u setovima.

Sport

Sport

Kolaković odredio spisak od 18 igrača za pripreme za Evropsko prvenstvo

Selektor odbojkaške reprezentacije Srbije Igor Kolaković odredio je spisak od 18 igrača na koje će računati na početku priprema za predstojeće Evropsko prvenstvo, saopštio je danas Odbojkaški savez Srbije na zvaničnom sajtu.

Sport

Sport

"Delfini" ubedljivi protiv Južne Afrike

Vaterpolo reprezentacija Srbije obezbedila je plasman u nokaut fazu Svetskog prvenstva u Fukuoku, pošto je u drugom kolu Grupe D ubedljivo savladala Južnu Afriku 30:5. Delfini će u petak u trećem kolu u duelu sa Crnom Gorom igrati za drugo mesto u grupi i nominalno lakšeg protivnika u osmini finala takmičenja.

Sport

Sport

Lajović eliminisan na startu turnira u BAŠTADU od Mišolića

Srpski teniser Dušan Lajović eliminisan je na startu turnira u BAŠTADU, pošto je izgubio od kvalifikanta Austrijanca Filipa Mišolića sa 7:6 (7:4), 7:6 (7:4).