Februar 05, 2019   19:37

0

213

Zvezda slavila i protiv Rabotničkog

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Rabotničkog sa 2:1 u okviru pripremnog meča u Antaliji. Strelci za crveno-bele bili su Vukanović i Ebesilio.

Zvezda je slavila i u petoj proveri na pripremama, ovoga puta u nešto neizvesnijem meču u odnosu na ostale.

Nakon što obe ekipe nisu iskoristile izgledne prilike na obe strane, pogotovo Rabotnički koji nije iskoristio penal u 36. minutu, pošto je odličnu odbranu zabeležio golman Crveno-belih Popović.

Ipak samo pet minuta kasnije Rabotnički stiže do prednosti od 1:0, strelac je bio Blaževski, nakon dobre kontre.

Zvezda je samo dva minuta kasnije poravnala na 1:1, strelac je bio Vukanović. Nakon centaršuta Ebesilija iz kornera, krilni fudbaler je dobro reagovao na bližoj stativi.

Nakon desetak minuta u nastavku Zvezda je stigla do preokreta 2:1, strelac je bio Ebesilio, nakon dobre akcije crveno-belih Ebesilio, koji je postavio ispostaviće se konačan rezultat.