:

Maj 07, 2023   13:43

0

166

Članovi Omladinskog karate kluba "Kosovska Mitrovica" osvojili dve medalje na Kupu Srbije

Na Kupu Srbije u karateu za kadete i juniore koji se održao tokom jučerašnjeg dana u Beočinu, Omladinski karate klub "Kosovska Mitrovica" učestvovao je sa šest takmičara i u disciplini borbe pojedinačno osvojio je dve medalje, srebrnu i bronzanu.

Srebrnu medalju osvojio je Uroš Timotijević u konkurenciji kadeta do 52 kilograma, dok je bronzanu medalju osvojio Stefan Timotijević u konkurenciji juniora do 68 kilograma.

Trener Zoran Mojsilović rekao je da zadovoljan prikazanim znanjem i iskazanom željom za pobedom svih takmičara.

Dve medalje za karate klub Tomari iz Leposavića

Dva člana Karate klub Tomari iz Leposavića , na Kupu Srbije za kadete, juniore i seniore u Beočinu,  osvojila su treća mesta u različitim kategorijama.

Jovana Kovačević osvojila je treće mesto u disciplini borbe kategorije do 61 kilogram, a Pavle Savić treće mesto u kategoriji do 70 kilograma, saopšteno je iz tog kluba.

Izvor: Kosovo online; Foto; Kosovo online